| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-IT350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
HS-IT350/500 SMEMA Kompatybilny automatyczny inwerter PCB do procesu dwustronnego
- Nie.Szczegóły techniczne
| Funkcja | Ta jednostka jest używana do odwracania PCB (180 stopni) do procesu podwójnej strony |
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednorazowa |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Sygnał | SMEMA |
Specyfikacja
| Model | HS-IT350 | HS-IT500 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~450*350 mm | 50*50~450*500 mm |
| Wymiar maszyny | 570*945*1270mm | 570*1095*1270mm |
| Waga | 130 kg | 150 kg |
Cechy
1, zamknięta konstrukcja z wbudowanym ograniczaczem momentu obrotowego zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
2Górne osłony sejfu można otwierać przy każdym dostępie do sprzętu podczas konserwacji.
3, użyj przyjaznego przycisku sterowania, opcjonalny ekran dotykowy.
4, płynne i precyzyjne obrotowe.
5, Model obejścia podany.
6Minimalizuj przerwy między przenośnikami.
7, przepływy ruchu PCB mogą być dostosowane.
8, Gładka i równoległa regulacja szerokości ((szruby ołowiane).
9, zgodne z SMEMA.
Rysunek maszynowy
![]()
Zastosowanie
Jednostka ta służy do odwracania PCB (180 stopni) w procesie podwójnym.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()