| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-GH350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Wysokiej wydajności wielofunkcyjna operacja pionowa z przodu Inteligentna linia produkcyjna SMT Automatyczny bufor PCB
- Nie.Szczegóły techniczne
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu na pokładzie | Około 20 sekund. |
| Maksymalna pojemność PCB | 20 sztuk lub określony |
| Maksymalne obciążenie | 2 kg/PCB |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Strona operacyjna | Strona przednia |
| Wskaźnik wysokości | 20 mm odległości lub specyfikacji |
| Zasilanie | AC100-230V,1ph, 300VA maksymalnie |
| Ciśnienie powietrza | 4-6Bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| Sygnał | SMEMA |
Specyfikacja
| Model | HS-GH350 | HS-GH460 |
| Wydajny rozmiar PCB | 50*50~450*350 mm | 50*50~530*460 mm |
| Wymiar maszyny | 500*910*1600 mm | 600*1020*1600 mm |
| Waga | 150 kg | 200 kg |
Cechy
1Użyj przyjaznego, miękkiego, dotykowego panelu sterującego membranową LED.
2. FIFO, LIFO, i przez przepustkę tryby operacyjne.
3Standardowy sygnał progu do ochrony płyt w piecu z powrotem.
4. Tryb sterowania: sterowanie PLC + przyciskami lub sterowanie ekranem dotykowym.
5. Zamknięta konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę.
6Ścieżka przenośnikowa z wykorzystaniem specjalnego aluminium o traktowanej twardości dla długotrwałego użytkowania i silnej zdolności utrzymywania PCB.
7. Gładka i precyzyjna regulacja szerokości ((szruby ołowiane).
8Trójkolorowy wyświetlacz LED i dźwiękowy alarm.
9Mały odcisk maszyny.
10- Kompatybilny z SMEMA.
Rysunek maszynowy
![]()
Zastosowanie
Ten pionowy bufor PCB jest zaprojektowany tak, aby pełnił funkcję LIFO i funkcję obejścia, który może być umieszczony między maszynami SMT w celu poprawy wydajności pracy poprzez buforowanie.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()