| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD330 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Wysokiej prędkości inteligentna linia produkcyjna SMT Automatyczna maszyna rozładunkowa PCB typu L 90 stopni
- Nie.Szczegóły techniczne
| Funkcja | Jednostka ta służy do załadunku PCB i transportu PCB na linii produkcyjnej SMT |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund. |
| Czas wymiany magazynu | Około 30 sekund. |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia ((lub określić) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynu | Strona górna: 1 pc, strona dolna: 2 pc |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Prędkość przenośnika | 0.5-20M/min lub na zamówienie |
| Sygnał | SMEMA |
Specyfikacja
| Model | HS-LD330 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~455*330 mm |
| Rozmiar maszyny ((L*W*H) | 900*1223*1450 mm |
| Rozmiar magazynu | 460*400*563 mm |
| Waga | 220 kg |
Cechy
1Projekt modułu.
2Stabilność zwiększona przez solidną konstrukcję.
3Test ramienia ekonomicznego.
4Gładkie i równoległe regulacje szerokości.
5- Trzy półki z magazynem.
6Górne i dolne zaciski pneumatyczne do zabezpieczenia półki magazynu.
7Nie ma gwarancji na złamanie PCB podczas załadunku i rozładunku.
8- Kompatybilny z SMEMA.
Rysunek maszynowy
![]()
![]()
Zastosowanie
Jednostka ta służy do załadunku PCB i transportu PCB na linii produkcyjnej SMT.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()