| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-200AGV |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
Pojazdy z automatycznym sterowaniem z podwójnym napędem kołowym z wyświetlaczem LED z akumulatorem Li
Wprowadzenie
Pojemność ładunkowa wynosi 100 kg i może spełniać większość wymagań.Prowadzi to do wielu portów aplikacji i humanizowanego interfejsu, które ułatwiają klientom obsługę systemu sterowaniaJest wyposażony w mechaniczny system przeciwderzenia kolizji i unikania przeszkód, który może zapewnić bezpieczeństwo obsługi.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Samochód transportowy AGV |
| Wymiar maszyny | 760*420*350 mm |
| Metoda przewodnicza | kierownictwo gumowe |
| Metoda jazdy | Dwóchokołowe napędzenie różnicowe |
| Pojemność ładunkowa | 100 kg ((lub na zamówienie) |
| Moc napędowa | DC24V |
| Prędkość ruchu | 0-50 m/min |
| Promień obrotu | min 800 mm ((korpus samochodu) |
| Dokładność nawigacji | ± 10 mm |
| Nieprzerwany czas pracy | >24h |
| Zmiana klasyfikacji | 3-5 stopni. |
| Zatrzymać dokładność | ± 10 mm |
| Wysokość podnoszenia | 50 mm |
| Metoda ładowania baterii | Ręczne ładowanie |
| Zakres indukcji bezpieczeństwa | ≤ 3m, może być regulowany |
| Odległość hamulca awaryjnego | < 20 mm |
| Akumulator | Bateria Li |
| Alarm |
alarm świetlny i dźwiękowy
|
O nas:
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd ((HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który przez wiele lat pracował w firmie EMS, specjalizowaliśmy się w urządzeniach do obsługi PCB na początku,Następnie opracowujemy maszyny PCB i SMT.. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. badań i rozwoju, ale także wychodzący i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, rozwijania kierunków rozwoju produktów,aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiomW ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i wykorzystaliśmy, aby tworzyć efektywne kosztowo produkty, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.
HSTECH postawił sobie za cel "wysoką jakość i inteligentność", która opiera się na koncepcji " zorientowanej na jakość i zorientowanej na klienta" i łączy w sobie cechy branżowe,Inteligentna technologia przekonuje do inteligentnej fabrykiJeśli chodzi o obsługę posprzedażową, nalegamy na "odpowiedzialność", będziemy reagować od razu, gdy otrzymamy wysokiej jakości opinie, i obsługujemy naszych klientów przez cały czas.