|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CC300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | HS-CC300 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Szerokość przenośnika | 50-450 mm (wykonalne) |
| Wysokość części | Do 100 mm |
| Rozmiar krawędzi płyty PCB | ≥ 5 mm |
| Prędkość transportu | 0-12000mm/min |
| Prędkość napędu 3 osi | 800 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programy przechowywania | Do 1000 |
| Zasilanie | AC220/110V |
| Ciśnienie powietrza | 4-kgf/cm2 |
| Zbiornik kleju | 10 l przy ręcznym mieszaniu |
| System sterowania | Przemysłowy komputer PC + karta sterowania ruchem |
| Szerokość rozpylania | 3-20 mm |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Maszyna | 600 kg |
| Wymiary maszyny | 1060×1200×1700 mm |