| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-310L |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
40mm Wysokość MAX Pneumatyczny Kierowca Guilotin Blade PCB Panel Depaneling Machine
Wprowadzenie
1Pneumatycznie napędzane i sterowane elektrycznie, wzór próbki.HS-310 stosuje się do oddzielnych precyzyjnych płyt SMD PCBA lub cienkich płyt.
Cechy
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Depanelisator PCB |
| Model | HS-310L |
| Wysokość części | Maksymalnie 40 mm |
| Wysokość części dołu | Maksymalnie 20 mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 5 kgf/cm |
| Produkcja | 12.5 tony brutto |
| Wydajna długość cięcia | 1-360 mm |
| Rozmiar ostrza liniowego | 360*43,5*6 mm |
| grubość PCB | 0.1mm~2.0mm ((Z gałęzią w kształcie) 0.1 mm ~1.0 mm ((bez gałęzi w kształcie litery V)) |
| Materiał ostrza | Import wysokiej jakości narzędzia stalowe |
| Prędkość oddzielania | 1-300 mm/s |
| Gęstość cięcia w kształcie litery V | 00,3-3,5 mm |
| Zużycie powietrza | 200-400 ((l/min) |
| Rozmiar maszyny | 700*325*400 mm |
| Waga | 130 kg |
| Odpowiednia deska | Wszystkie deski w kształcie V |
Płyty aplikacyjne
![]()
![]()
![]()