|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
5-osiowy podwójny stacji lutowniczej pas czasowy Hiwin Liniowy Przewodnik PCB Robot lutowniczy
Wprowadzenie
Ten 5-osiowy robot lutowniczy jest wydajną maszyną lutowniczą, z podwójną platformą, ręcznym ładowaniem i rozładowaniem produktu lutowniczego przez operatora, tak aby maszyna pracowała przez cały czas.To popularny model.Maszyna jest dostępna do spawania miejscowego, spawania oporowego, spawania krzywego, spawania okrągłego, ciągłego spawania o nieregularnej krzywej.
Cechy
1Podwójna stacja lutownicza, pojedyncza głowa, ręczne ładowanie deski.
2, Hiwin marka przewodnik liniowy, wysoka dokładność pracy.
3Z systemem regulacji temperatury.
4Wysoka wydajność, utrzymywanie maszyny w ciągłym działaniu.
5, elastyczne lutowanie, dostępne do lutowania miejscowego, lutowania oporowego i innych funkcji.
6, Dostępne części opcjonalne.
7Uczyć programowania, może zapisać maks 99 grup programów,
8System filtrów oczyszczania dymu, wydłużenie żywotności lutownicy, poprawa jakości lutowania.
9, Maszyna z automatyczną funkcją czyszczenia, która może uczynić przetwarzanie lutowania bardziej stabilnym i wydłużyć żywotność lutownicy.
Specyfikacja
| Model | HS-S5331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y1/Y2/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 60 kg |
| Wymiar maszyny |
680*585*800 mm |
Zastosowanie
Automatyczna lutownia jest najczęściej stosowana w przemyśle wytwórczym elektroniki.Wykorzystuje się go głównie do procesów procesowych i obróbki lutowniczej, które są trudne do osiągnięcia w lutownictwie reflow i lutownictwie falowym. Jest szczególnie odpowiedni dla płyt obwodowych mieszanych, komponentów wrażliwych na ciepło i czułych urządzeń w procesie back-end SMT.spawanie wtyczek ładowarkiAutomatyczne roboty lutowe zastępują ręczne lutowanie w celu poprawy wydajności pracy i poprawy jakości lutowania.Wyposażone w urządzenia elektryczne, cyfrowe, produkty elektroniczne, LCD, płyty obwodów i inne przemysły produkcyjne, złącza, transformatory RJ / sieci, kabel, spawanie FPCB, spawanie COF, płyty główne komputerów, KABEL,głośniki i silniki Przemysł spawalniczy jakości.
![]()
![]()
![]()
![]()