| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 9000~12000usd/set |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów miesięcznie |
Artykuł danych o pneumatycznym czyszczeniu szablonów HS-600.pdf...
Standardowy rozmiar 740x740mm Stalowa siatka SMT Automatyczne wodne maszyny do czyszczenia stencilów
Wprowadzenie maszyny
Maszyna (Model:HS-600) - pneumatyczna maszyna do czyszczenia szablonów SMT jest przeznaczona do czyszczenia pasty lutowej, czerwonego kleju, fluxu, kolorystyki na powierzchni szablonów po druku w procesie SMT.Maszyna jest napędzana przez kompresor powietrza, użyć filtra powietrza i przenieść filtrowane powietrze do prysznica, a jednocześnie ciśnienie powietrza będzie napędzać pompę, a pompa będzie siphon czyszczącego rozpuszczalnika ((alkohol) do prysznica,więc rozpuszczalnik będzie rozpryskiwać się do szablonów. Bar spraying jest rotacji spraying, który będzie upewnić się, że nie czyszczenie martwy róg. i po czyszczeniu bar spraying będzie spryskiwać powietrze do suszenia szablonów.z jednym przyciskiemWkładamy szablony do pokoju czyszczącego, ustawiamy czas czyszczenia i suszenia, naciskamy przycisk "Start", a następnie czekamy, aż proces się skończy.
Cechy
1Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304, trwałej i stabilnej, co zapewnia precyzję pracy.
2, pełna pneumatyczna obsługa, maszyna jest napędzana przez kompresor powietrza, bez prądu, bardzo bezpieczne.
3, Przy użyciu alkoholu jako rozpuszczalnika, maszyna wyposażona w system filtracji 3-stopniowej może używać rozpuszczalnika wielokrotnie.
4, Łatwe działanie, po ustawieniu parametru, naciśnij przycisk, a następnie oczyszczanie i suszenie zakończyć automatycznie.
5, dwa zestawy czyszczenia pręta 360 stopni rotacji czyszczenia, każda strona jeden pręt, bez czyszczenia martwy róg.
6Wszystkie części pneumatyczne są używane słynnej marki, zapewnić jakość w każdym szczególe.
7Łatwe utrzymanie, otwórz pokrywę i operator może łatwo zmienić filtry.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Zasilanie | Kompresor powietrza |
| Zastosowanie | Sztabki,metalowe siatki, stalowe siatki,ekran kopera,ekran gule |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej, 740*740*40 mm |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2~4 min. Kształt i miedziany ekran |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtra ((10um,5um,1um) |
| Waga | 305 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
Wydajność czyszczenia
![]()
![]()
![]()
![]()