| Nazwa marki: | Samsumg |
| Numer modelu: | MŚP 8mm 12mm 16mm 24mm |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $350~2500/pc |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Nowy Samsung SME serii elektryczny podajnik oryginalny używany 8mm 12mm 16mm 24mm
Wprowadzenie
Ten Samsung SME serii karmiący jest rodzajem elektrycznego karmiącego, jest używany w Samsung pick and place machine SM421, SM471, SM481, itp. To wysokiej klasy karmiący,o pojemności nieprzekraczającej 10 W, dostarczamy oryginalne nowe i oryginalne używane podajniki dla tego modelu, witamy, aby dać nam zapytanie, będziemy się zwrócimy do Ciebie natychmiast!
Specyfikacja
| Nazwa | SMT Samsung SME elektryczny podsycacz |
| Marka | Samsun |
| Model | SME 8mm, 12mm, 16mm, 24mm, 32mm |
| Warunki | Oryginalny nowy |
| Jakość | Najwyższej jakości |
| Akcje | Wielkie |
| G.W. | 30,5 kg/pc |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe z pianą |
| Wypłata | TT |
| Dostawa | Ekspres lub za pośrednictwem konta klienta |
Pozostałe urządzenia do żywienia marki Samsung
| Model podnośnika | Moduł montażu chipów |
|
Samsun CP 8*2mm
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Wyroby z węgla
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Samsun CP 12 mm podnośnik
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Samsun CP 16 mm podnośnik
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Samsun CP 24 mm podnośnik
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Samsung CP 32 mm podajnik
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Samsun CP 44 mm podnośnik
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Samsung CP 56 mm podnośnik
|
Samsung CP40/CP45/CP60
|
|
Samsung SM 8*2mm
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
|
Samsung SM 8*4mm
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
|
Samsung SM 12 mm podnośnik
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
|
Samsung SM 44 mm podnośnik
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
|
Samsung SM 16 mm podnośnik
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
|
Samsun SM 24 mm podnośnik
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
|
Samsung SM 32 mm podajnik
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
|
Samsung SM 56 mm podajnik
|
Wymagania w odniesieniu do odnośników
|
Cechy
1W oryginalnym stanie, bez problemów jakościowych.
2, pełne opcje serii, 8mm, 12mm, 16mm, 24mm, 32mm
3Z dużymi zapasami, szybkim czasem dostawy.
4Paczka, film, pianka i karton, trzy poziomy ochrony.
5Dodamy również części podsycające, jeśli jakieś części są zepsute i wymagają wymiany, dostarczamy również to.
![]()
![]()