| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Alkohołowy rozpuszczalnik wysokiego ciśnienia SMT maszyna do czyszczenia stencilów z funkcją suszenia
Wprowadzenie
Ta maszyna służyła do czyszczenia pasty lutowej, gule na powierzchni szablonów.
Cechy
1Całkowicie napędzane pneumatycznie, bez ryzyka pożaru.
2, Używane do usuwania pasty lutowej, gule i pyłu z szablonów i stalowej siatki.
3Całkowita konstrukcja ze stali nierdzewnej, niezawodna jakość i nie zardzewia.
4, maszyna wyposażona również w licznik, może liczyć ilości ekranu czyszczącego.
5, czyszczenie w pętli zamkniętej, co może zaoszczędzić zużycie płynu czyszczącego.
6, Łatwa obsługa, po ustawieniu czyszczenia i suszenia, naciśnij start, aby rozpocząć proces.
7Wysokiej precyzji system filtracji 3 poziomów, używać najlepszej jakości filtrów.
8, maszyna jest ruchem koła, z kołem stałe urządzenie.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Nazwa produktu | Maszyny do czyszczenia stencilów pneumatycznych |
| Rozmiar szablonu aplikacji | Standardowe 29 cali i poniżej |
| Metoda czyszczenia | Obrotowe podwójne stronne wtryskiwanie ciśnienia i wysokiego ciśnienia powietrza (oczyszczenie i suszenie) |
| Metalizm maszynowy | Stal nierdzewna, przeciwpożarowa, wybuchowa |
| Władza | Pneumatyczne |
| Zastosowanie | Sztabka, wyświetlacz. |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2 do 4 minuty |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtra ((10um,5um,1um) |
| Waga | 200 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |