| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460BF |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
FIFO LIFO Maszyna do obróbki buforów PCB z interfejsem komunikacyjnym SMEMA
Ta maszyna jest przeznaczona do produkcji PCB AOI, SPI, NG i OK za linią produkcyjną SMT w procesie ustawiania i naprawy
Specyfikacja
| Model | HS-460BF |
| Wymiar PCB | 50*50~500*460 |
| Zasilanie | AC100-230V |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar, maksymalnie 10L/min |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Kierunek transportu | z lewej do prawej, albo z prawej do lewej |
| Opcja wysokości stopnia | 1-4 ((25 mm odstęp stopnia) |
| Pojemność magazynowa | 20 sztuk |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Wymiar maszyny | 600*1200*1700 mm |
| Waga | 190 kg |
Cechy
1System sterowania PLC
2, panel sterowania ekranu dotykowego, łatwiejsza obsługa
3, 12 sztuk lub na życzenie klienta
4, Może automatycznie przechowywać płytki PCB NG/OK zgodnie z sygnałem poprzedniego sprzętu
5, Wbudować w pamięci do kontroli kolejności PCB przejść w i z
6, FIFO ((pierwszy w pierwszym wyjściu), LIFO ((ostatni w pierwszym wyjściu) i przejść przez funkcję
7, Standard SMEMA