| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460FL |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
180 stopni SMEMA Interfejs komunikacyjny Automatyczna maszyna do obsługi płetw PCB
To urządzenie służy do obrócenia PCB w procesie podwójnego boku.
Specyfikacja
| Model | HS-460FL |
| Wymiar PCB | (50*50) - ((500*460) mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 4-6 bar, maksymalnie 10L/min |
| Wysokość transportu | 900±20 mm |
| Kierunek transportu | L-R lub R-L (nieobowiązkowe) |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Wzniesienie/spadek | 1-4 (krok 10 mm) |
| Czas recyklingu | około 20 sekund |
| Komunikacja | SMEMA |
| Wymiar maszyny | 600*900*1200 mm |
| Waga | 140 kg |
Cechy
1Stabilna i trwała konstrukcja, osiągnięcie stabilnej obroty deski o 180 stopni.
2, obracający się przełącznik mocy do użycia silnika krok, znacznie gładszy niż tradycyjny silnik.
3, z funkcją przejścia.
4, centralny system sterowania Mitsubishi PLC, stabilna wydajność.
5Prawdziwe kolorowe sterowanie ekranem dotykowym.
6, elastyczna obróbka, śrubka kulkowa może bezproblemowo łączyć urządzenia górnego i dolnego strumienia.
7, interfejs komunikacji SMEMA, może być połączony z innym sprzętem automatycznym.