|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-310L |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Model | HS-310L |
| Wysokość części | Maksymalnie 40 mm |
| Wysokość częściowa | Maksymalnie 20 mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 5 kgf/cm |
| Produkcja | 12.5 ton (brutto) |
| Wydajna długość cięcia | 1-360 mm |
| Wielkość ostrza liniowego | 360 × 43,5 × 6 mm |
| Gęstość PCB (z rowką w kształcie litery V) | 0.1mm~2.0mm |
| grubość PCB (bez rowu w kształcie V) | 0.1 mm~1.0 mm |
| Materiał ostrza | Import wysokiej jakości narzędzia stalowe o dużej prędkości |
| Szybkość oddzielenia | 1-300 mm/s |
| Gęstość cięcia V | 00,3-3,5 mm |
| Zużycie powietrza | 200-400 l/min |
| Wielkość maszyny | 700×325×400 mm |
| Waga | 130 kg |
| Odpowiednia tablica | Wszystkie deski w kształcie V |