|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-F328 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 20 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | Wysokowydajna frezarka do płytek PCB z pojedynczą platformą do rozdzielania offline |
| Kategoria produktu | Frezarka do płytek PCB |
| Funkcja | Separacja płytek z pinami PCBA |
| Podawanie | Podawanie szufladowe |
| Platforma robocza | Podwójna, łączona w jedną platformę |
| Kolor | Pomarańczowy, Szary |
| Grubość cięcia PCB | 0,3-3,0 mm |
| Odpowiedni rozmiar frezów | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Blacha |
| Maksymalna prędkość ruchu osi | X,Y1,Y2: 1000 mm/s, oś Z: 800 mm/s |