| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD330 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-LD330 |
| Nazwa produktu | Ładowarka magazynków PCB |
| Wysokość transportowa | 920±20mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas wymiany magazynka | Około 30 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej lub od prawej do lewej |
| Działanie | Obsługa z przodu |
| Śledź stałą stronę | Przód (lub zgodnie z opisem) |
| Zasilanie | 220 V, 50/60 Hz, ±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Grubość PCB | Minimalnie 0,4 mm |
| Ilość czasopism | Górna strona: 1 sztuka, dolna strona: 2 sztuki |
| Wybór boiska | 1-4 (skok 10 mm) |
| Prędkość przenośnika | 0,5-20 M/min lub dostosowane |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Efektywna długość PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Rozmiar maszyny | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Rozmiar magazynu | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Waga | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |