| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-560 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Model | RM-560 |
|---|---|
| Struktura | Pozostałe urządzenia i urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8703 |
| Rozmiar maszyny (mm) | 1000*1200*1550 |
| Waga brutto | 700 kg |
| Rozmiar zbiornika pyłu (mm) | 625*600*1600 |
| Metoda zbierania pyłu | Kolekcja dolna |
| Wielkość platformy roboczej | 300*400 mm |
| Typ napędu na platformie | Podwójna platforma obrotowa, precyzyjna ciętka z 3-fazowym falownikiem silnika |
| System napędowy | Oś X/Y/Z napędzana przez serwomotor, oś W napędzana przez trójfazowy falownik częstotliwości silnika |
| Węzeł routingu | 6000 obr./min. |
| Prędkość cięcia | 1-100 mm/s |
| Dokładność cięcia | ± 0,05 mm |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Prędkość ruchu osi | 800 mm/s |
| System osi Z | Z napędem śrubowym, podwójny przewodnik |
| Zestaw routerów | Ściarek frezowy, φ0,8~φ3,0 lewy obrót, szkielet ze stali wolframowej |
| Kontrola czasu trwania narzędzia | Program sterowania oprogramowaniem |
| Aktywna funkcja ochronna | Zasłona świetlna bezpieczeństwa |
| Drzwi zabezpieczające | Drzwi ręczne |
| Alarm z błędem | - Tak, proszę. |
| Metoda programu | Samoprogramowanie, kamera sterowana przez klawiaturę i mysz |