| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-S5331R |
|---|---|
| Napięcie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Prędkość ruchu X/Y1/Y2/Z | Maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy, pasek rozrządu |
| Prowadnica liniowa | Prowadnica wysokiej precyzji marki Taiwan |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z pilotem do nauki |
| System kontroli | Płyta kontrolna |
| Przechowywanie programu | Przechowuje tysiąc zestawów danych przetwarzania z pojedynczymi plikami o pojemności do 3 MB (pięć tysięcy punktów przetwarzania) |
| Przestrzeń dyskowa | Ręczny box 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik przetwarzania do 3MB przestrzeni dyskowej (100 000 punktów przetwarzania) |
| Wsparcie dokumentacji | CAD |
| Czyszczenie cyny żelaznej | Czyszczenie powietrzem/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przeciągane |
| Waga | 85 kg |
| Wymiar maszyny | 680*585*800mm |