| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-F550 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Model | RM-F328 |
|---|---|
| Struktura | Pojedyncze wrzeciono, podwójna platforma |
| Efektywna długość cięcia | 300×350mm |
| Rodzaje cięcia | Linia prosta, łuk, okrąg |
| Prędkość ruchu | Oś X/Y: 1000mm/s, Oś Z: 500mm/s |
| Metoda zbierania pyłu | Górne zbieranie |
| Prędkość wrzeciona | 40 000-60 000 obr./min |
| Wrzeciono frezujące | Maksymalnie 60 000 obr./min |
| Prędkość cięcia | 1-100mm/s regulowana |
| Dokładność cięcia | ±0.03mm |
| Powtarzalność | ±0.01mm |
| Programowanie | Kolorowe CCD |
| Połączenie zewnętrzne | USB |
| Zestaw frezarki | Frez, φ0.8-φ3.0 Lewa rotacja, trzpień ze stali wolframowej |
| Zasilanie | 380V |
| Moc maszyny | 2000W |
| Rozmiar odkurzacza | 600×470×730mm |
| Moc odkurzacza | 2.2Kw, 380V |
| Ciśnienie powietrza w odkurzaczu | 4-6 KG/cm³ |
| Drzwi bezpieczeństwa | Drzwi manualne |
| Alarm błędu | Tak |
| Metoda programowania | Samoprogramowanie, kamera sterowana klawiaturą i myszą |