| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | YS-802E |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | YS-802E |
|---|---|
| Zasilanie | AC110V, AC220V, 50/60Hz |
| Watty | 30 W |
| Liczenie czasu | 19 sekund do 2 minut. |
| Zakres liczenia | -59999~59999 |
| Wielkość pasma | 2,4,8,9,10,12,16,24,32mm |
| Szerokość taśmy | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 mm |
| Rozmiar plastikowej rolki | 7-13 cali |
| Zastosowanie | Odpowiednie dla wszystkich elementów |
| Wielkość produktu | 450*270*180 mm |
| Wielkość opakowania | 460*280*190 mm |
| Waga brutto | 10 kg |