| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | DS-3000 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | Licznik SMD promieniowania rentgenowego w trybie offline |
| Model | DS-3000 |
| Rodzaj rurki rentgenowskiej | Typ zamknięty, mikro punkt ogniskowy |
| Napięcie rur | 80 kV |
| Prąd w rurze | 700 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 30 μm |
| Proba testowa z płaskim stołem | HD cyfrowy stół |
| Obszar skuteczny | 430×430 mm |
| Wielkość pikseli | 140 μm |
| Rozstrzygnięcie | 3072×3072 |
| Maksymalny rozmiar taśmy | 17 cali (około 430 mm) |
| Maksymalna wysokość | 85 mm |
| Min Składniki | 01005 |
| Liczenie prędkości | 10 sekund za każdym razem |
| Dokładność liczenia | > 99,95% |
| Wielkość maszyny | 1067×1335×1968 mm |
| Waga | 950 kg |
| Zasilanie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Maksymalna moc | 800 W |
| PC przemysłowe | CPU I7-6700, 8 GB pamięci RAM, 240 GB SSD |
| Monitor | 24-calowy wyświetlacz HDMI |