| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SP-4 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-SP-4 |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Komponenty montażowe | Części importowane |
| Wymagania energetyczne | AC220V, 50 Hz |
| Ciśnienie powietrza | 0.4Mpa |
| Pojemność zbiornika | 4 zbiorniki |
| Wymiary maszyny | 500 × 300 × 230 mm (W × D × H) |
| Waga brutto | 16 kg |