| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Robot lutowniczy z pojedynczą głowicą z automatyczną funkcją czyszczenia
Cechy:
Specyfikacja:
| Model | HS-S5331R |
|---|---|
| Woltaż | AC110V/220V, 50/60 Hz |
| Zakres roboczy X/Y1/Y2/Z. | 500*300*300*100 mm |
| Oś r | 360 stopni |
| X/Y1/Y2/Z Prędkość ruchu | MAX 300 mm/s |
| System napędzany | Silnik krokowy, pasek rozrządu |
| Przewodnik liniowy | Tajwan marka High Precison Guide |
| Powtórz dokładność | ± 0,02 mm |
| Programowanie | Ręczny program z wiszącym uczeniem |
| System sterowania | Board Control |
| Przechowywanie programu | Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania, a pojedynczy plik przetwarzania może zajmować do 3 mln przestrzeni pamięci (pięć tysięcy punktów przetwarzania) |
| Miejsce do przechowywania plików | RODHELD Box 256m, karta offline 32 mln, pojedyncze plik przetwarzania do 3 mln przestrzeni pamięci (100 000 punktów przetwarzania) |
| Obsługa dokumentów | CHAM |
| Żelazne czyszczenie cyny | Czyszczenie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | PUNKT/DIG STUULING |
| Waga | 60 kg |
| Wymiar maszyny | 680*585*800 mm |
Aplikacja:
Automatyczna maszyna lutownicza jest najczęściej używana w branży elektronicznej. Służy głównie do procesów procesowych i przetwarzania lutowania, które trudno jest osiągnąć w lutowaniu i lutowaniu falowym.
Jest szczególnie odpowiedni dla płyt mieszanych, komponentów wrażliwych na ciepło i wrażliwych urządzeń w procesie zaplecza SMT. Spawanie, szeroko stosowane w linii spawalniczej płyty PCB, spawanie wtyczki ładowarki, lutowanie złącza, cyna końcowa prądu stałego, połączenie z paskiem LED i inne pola.
Automatyczne roboty lutownicze zastępują lutowanie ręczne w celu poprawy wydajności pracy i poprawy jakości lutu. Podobne dla elektroniki samochodowej, produktów cyfrowych, elektronicznych, LCD, płytki obwodowej i innych branż produkcyjnych, złącza, transformatorów RJ / sieci, kabla, spawania FPCB, spawania COF, komputerowych płyt głównych, komputerowych branżowych branży.
![]()
![]()
![]()
O opakowaniu:
![]()