| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HL-GLP20W |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Wysoka dokładność znakowania Niska zużycie energii Stabilna wydajność Maszyna do znakowania laserowego włókna
Specyfikacja
| Model | HL-GLP20W |
| Moc wyjściowa | 20 W |
| Typ lasera | Jednostka laserowa światłowodowa 20 W |
| Obszar oznakowania | 110*110mm (nieobowiązkowe) |
| Zakres częstotliwości roboczej | 20~100KHz |
| Długość fali lasera | 1064 nm |
| Skanowanie laserowe | Galwanometry cyfrowe skanujące dużą prędkość |
| Lensy z opakowaniem | F160,F1604 Profesjonalne soczewki włókniste |
| Ustawienie częstotliwości lasera i szerokości impulsu | Kontrola programu |
| Kontrola mocy lasera | Kontrola programu |
| PC | Dedykowany przemysłowy system sterowania, 19-calowy monitor ASUS, system WIN XP |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zasilanie | AC220V,60Hz,15A |
| Oprogramowanie | Profesjonalny SW |
| Min. szerokość linii | 0.015 mm |
| Dokładność powtarzania | 00,005 mm |
| Prędkość oznaczania | 7000-12000 mm/s |
| Wgląd w pozycjonowanie | Obszar oznakowania wyświetlacza światła podczerwonego |
Cechy
1, 20W mocy wyjściowej lasera.
2Niewielkie zużycie energii, zużycie energii 500 watów.
3Używając szybkiego cyfrowego galwanometru, jest 2-4 razy szybszy niż zwykłe modele.
4Wysoka dokładność oznakowania ± 0,03 mm, a współrzędne zawartości oznakowania można precyzyjnie ustawić.
5Sprzęt ma stabilną wydajność, wysoką dokładność pozycjonowania i może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.
6Oprogramowanie do oznakowania sprzętu może obsługiwać AI, PLT, CAD (DXF), CDR i inne formaty grafiki wektorowej i może być importowane pośrednio lub bezpośrednio.
7- To proste, a oprogramowanie do znakowania można jeszcze bezpłatnie uaktualnić po gwarancji.
Zastosowanie
Głównie stosowane w wielu gałęziach przemysłu, takich jak sprzęt, komunikacja, elektronika, części samochodowe, tworzywa sztuczne, rzemiosła itp.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()