| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-F550 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 20 zestawów miesięcznie |
| Model | RM-F328 |
|---|---|
| Struktura | Pojedyncze wrzeciono, podwójna platforma |
| Efektywna długość cięcia | 300x350mm |
| Rodzaje cięcia | Linia prosta, łuk, okrąg |
| Prędkość ruchu | Oś X/Y: 1000 mm/s, oś Z: 500 mm/s |
| Metoda zbierania pyłu | Zbieranie z góry |
| Prędkość wrzeciona | 40 000–60 000 obr./min |
| Wrzeciono trasujące | Maks. 60 000 obr./min |
| Prędkość cięcia | Regulacja 1–100 mm/s |
| Dokładność cięcia | ±0,03 mm |
| Dokładność powtarzania | ±0,01 mm |
| Programowanie | Kolorowy CCD |
| Połączenie zewnętrzne | USB |
| Zestaw do trasowania | Frez, obrót w lewo φ0,8–φ3,0, trzpień ze stali wolframowej |
| Zasilanie | 380V |
| Moc maszyny | 2000W |
| Rozmiar odciągu pyłu | 600x470x730mm |
| Moc odciągu pyłu | 2,2 kW, 380V |
| Ciśnienie powietrza odciągu pyłu | 4–6 KG/cm³ |
| Drzwi bezpieczeństwa | Drzwi ręczne |
| Alarm błędu | Tak |
| Metoda programowania | Samoprogramowanie, kamera sterowana klawiaturą i myszą |