| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-F550 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 20 zestawów miesięcznie |
| Model | RM-F328 |
| Struktura | Pojedyncza wrzeciono, podwójna platforma |
| Efektywna długość cięcia | 300 × 350 mm |
| Rodzaje cięcia | Linia prosta, łuk, okrąg |
| Prędkość ruchu | Oś X/Y: 1000 mm/s, oś Z: 500 mm/s |
| Metoda zbierania pyłu | Zbieranie z góry |
| Prędkość wrzeciona | 40 000 - 60 000 obr./min |
| Wrzeciono frezujące | Maksymalnie 60 000 obr./min |
| Prędkość cięcia | 1-100 mm/s Regulowana |
| Dokładność cięcia | ±0,03 mm |
| Dokładność powtórzeń | ±0,01 mm |
| Programowanie | Kolorowa CCD |
| Połączenie zewnętrzne | USB |
| Zestaw frezarki | Frezarka, φ0,8-φ3,0 obroty w lewo, trzpień ze stali wolframowej |
| Zasilanie | 380V |
| Moc maszyny | 2000W |
| Rozmiar odkurzacza | 600 × 470 × 730 mm |
| Moc odkurzacza | 2,2 kW, 380V |
| Ciśnienie powietrza odkurzacza | 4-6 KG/cm³ |
| Drzwi bezpieczeństwa | Drzwi ręczne |
| Alarm błędu | Tak |
| Metoda programowania | Samoprogramowanie, kamera sterowana klawiaturą i myszą |