| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 9000~12000usd/set |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów miesięcznie |
Artykuł danych o pneumatycznym czyszczeniu szablonów HS-600.pdf...
Pneumatyczny czyściciel stencilów SMT HS-600 z funkcją czyszczenia i suszenia
Wprowadzenie maszyny
Ta maszyna (Model:HS-600) nazywamy ją pneumatyczną maszyną do czyszczenia szablonów SMT, jest automatycznym sprzętem do czyszczenia szablonów, z połączoną funkcją czyszczenia i suszenia.Jest używany w procesie montażu SMT, zaprojektowany do automatycznego czyszczenia pasty lutowej stalowej siatki, siatki ze stali z czerwonym klejem, siatki z kupera, ekranu żywicy itp. Używa alkoholu jako rozpuszczalnika czyszczącego,wyposażone w system filtracji 3-stopniowej, aby uzyskać rozpuszczalnik wielokrotnie używającMaszyna ta wykorzystuje do czyszczenia metodę spryskowania, napędzaną przez sprężarkę powietrza.użyć pompy sifon rozpuszczalnik i uruchomić opryskiwanie pręty czyszczące dla czyszczenia podwójnych stron, wydajność czyszczenia jest bardzo dobra.
Cechy
1.W pełni automatyczny tryb czyszczenia: podczas pracy urządzenia, element obrabiany porusza się w koszyku do prania z koszykiem do prania do przodu i do tyłu.Wysokiego ciśnienia strumienia i ciepło czyszczenia płynu systemu opryskowego może sprawić, że PCBA zrealizować cały proces automatycznego czyszczenia, płukanie i suszenie we wszystkich kierunkach;
2.Wizualność całego procesu: wizualizacja okna i urządzenia oświetleniowego LED, proces czyszczenia na pierwszy rzut oka;
3Najbardziej naukowa konstrukcja dyszy (patent): stosowanie wychylenia w górę i w dół, w lewo i w prawo stopniowo zwiększające się rozkład, całkowicie pokrywające strefę ślepą czyszczenia.Ramię i dysze spryskiwacze są odłączalne;
4Ciśnienie dyszy wizualne można regulować: rozwiązuje problem zderzenia i rozpylania się małych części roboczych w warunkach wysokiego ciśnienia podczas czyszczenia;
5Przesłanie czujników fotoelektrycznych zainstalowane w oknie chroni osobiste bezpieczeństwo.Standardowy system ogrzewania zbiornika rozcieńczania/zbiornika spłukiwania znacznie poprawia wydajność czyszczenia i skraca czas czyszczenia;
6- jakość kadłuba: całkowita konstrukcja ze stali nierdzewnej 304.
7Kompleksowy system czyszczenia: kompatybilny z płynącą wodą lub czyszczeniem chemicznym, dla SMT; Dokładne czyszczenie powierzchni resztkowej żywicy, płyn rozpuszczalny w wodzie,nieczysty strumieniowy / pasta lutowa i inne zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne po spawaniu THT PCBA;
8Wbudowane urządzenie filtrujące do czyszczenia może zrealizować recykling rozpuszczalnika i zmniejszyć ilość rozpuszczalnika;
9. Jest przycisk awaryjnego zatrzymania i funkcja ochrony przed wyciekiem;
10- niższe koszty operacyjne: niższe koszty inwestycji w sprzęt, usługi zlokalizowane, zespoły i odpowiednie zaopatrzenie w części zamienne.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Zasilanie | Kompresor powietrza |
| Zastosowanie | Sztabki,metalowe siatki, stalowe siatki,ekran kopera,ekran gule |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej, 740*740*40 mm |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2~4 min. Kształt i miedziany ekran |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtra ((10um,5um,1um) |
| Waga | 305 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
Wydajność czyszczenia
![]()
![]()
![]()
![]()