|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-250DULD |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
| Model | HS-250DULD |
|---|---|
| Wymiar PCB | (50×50)~(350×250)mm |
| Rozmiar magazynu | 355×320×565mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas wymiany magazynu | 30 sekund |
| Zasilanie | AC100-230V, jednofazowe, maks. 300A |
| Dopływ powietrza | 4-6 bar, maks. 10 l/min |
| Wysokość transportu | 900±20mm |
| Kierunek transportu | L do P lub P do L (opcjonalnie) |
| Grubość PCB | Minimum 0,4 mm |
| Ilość magazynów | Góra 1 szt., dół 1 szt. lub dostosowane |
| Opcje skoku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Wymiar maszyny | 1460×1500×1200mm |
| Waga | Około 210 kg |