| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | VS-600WA |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 zestawów miesięcznie |
Maszyna do pakowania próżniowego ciśnienia powietrza/kompresora z samodzielnym wykrywaniem i regulowaniem wysokości
Wprowadzenie
Ta maszyna jest głównie stosowana do pakowania żywności próżniowej.
To jest popularne w przemyśle spożywczym. pakowane przez maszynę, żywność może być piękna, bezpieczna i niezawodna.
Cechy
1Maszyna do pakowania próżniowego jest stosowana do pakowania próżniowego wyrobów z tkaniny, bawełny i wełny, aby skompresować objętość opakowania i zaoszczędzić koszty logistyczne.
2Używane do pakowania próżniowego różnych produktów elektronicznych (półprzewodników, płyt obwodowych, produktów elektronicznych itp.) i obrobionych części metalowych w celu zapobiegania wilgoci, utlenianiu i przebarwieniu.
3.Używane do próżniowego pakowania owoców morza, owoców, herbaty, słonych produktów, produktów z fasolki itp. w żywności w celu zapobiegania utlenianiu i pogorszeniu się oraz wydłużenia okresu trwałości.
Specyfikacja
| Model | VS-600WA |
| Pojemność opakowań | 3-10 toreb/min (w zależności od wielkości produktu) |
| Rozmiar uszczelnienia | W600*W5~10mm ((szerokość linii uszczelniającej, dostosowana) |
| Maksymalny rozmiar opakowania | L ((nieograniczone) * W600 * H ((nieograniczone) |
| Rozmiar maszyny | 670*460*1050 mm |
| Wielkość platformy | 400*450 mm (może być dostosowana) |
| Zasilanie | 110V/220V, 50/60Hz |
| Władza | 1.5 kW |
| Ciśnienie powietrza | 5-8kg ((jak również można dostosować do ciśnienia powietrza, zrobić wewnętrzny sprężarka powietrza) |
| Najwyższa próżnia | - 0,01 MPa |
| Waga | 80 kg |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()