| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-C510F |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Maszyna do oznakowania laserowego z lokalizacją punktu znakowania CCD, odczytem kodów kreskowych i laserem CO2
Zasada działania
Oznaczanie laserowe jest procesem, w którym pod działaniem wiązki laserowej o wysokiej energii przetworzony produkt podlega reakcjom fizycznym i chemicznym, takim jak stopienie, odparowanie, podgrzewanie,i odbarwieniaPozostawia to ślad na powierzchni produktu.
Specyfikacja
| Model | HS-C510F |
| Metoda pracy | Głowa laserowa w ruchu |
| Marka leasingu | SYNRAD CO2 ((Amerykańska marka) |
| FIlokalizacja | CCD+Pozycjonowanie znaku |
| Czytanie w linii | Odczytywanie w linii kamery |
| grubość PCB | 00,5-5,0 mm |
| Wymiar PCB | 50*50~510*460 mm |
| Wysokość przeniesienia | 900±20 mm |
| Kierunek transportu | L-R/R-L |
| Ustawienie szerokości | Automatyczne |
| System sterowania XY | PC+kartka kartonowa+silnik serwowy |
| Dokładność sterowania XY | ±0,02 mm |
| Niewłaściwe rozpoznanie materiału | Odpowiedni zarząd/odwrotny zarząd/niewłaściwe uznanie |
| Złe rozpoznawanie znaku |
Auto rozpoznawanie złego znaku, Nie znaczę złych znaków. |
| Anty-przekodowanie | Wsparcie |
| System sterowania | System Win7+ samodzielnie opracowany |
| Zasilanie | Jednopasowy prąd AC 220V 16A 50/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | ≥ 0,5 Mpa |
| Wymiar | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Import systemu | Płynność handlowa MES IMS SFIS, itp. |
| Wymiar | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Waga | 700 kg |
Cechy
1, Położenie punktu znaku CCD
2, odczytywanie kodu kreskowego w linii CCD
3Analiza jakości kodów kreskowych CCD
4, XY serwo sterownik, dokładność±0,02mm
Zalety
1.Field Lens:Używamy słynnego lasera precyzyjnego marki. Może nie tylko spełniać potrzeby różnych materiałów, ale także ma dobry efekt i długą żywotność.
2Przycisk sterowania: prosty i przejrzysty przycisk,wygodny dla operatora, który może szybko nauczyć się używać maszyny, ale także może w nagłych wypadkach zawiesić.
3.Ramię komputera: Jest wykonana z materiału stopów o wysokiej wytrzymałości, nie tylko z dobrą stabilnością, ale również bardzo wygodne dla użytkowników do regulacji kąta.
4Podnoszenie uchwytu: umożliwia klientom precyzyjną pozycję w celu szybkiego grawerowania. Dostosowanie do różnych wysokości produktów.
5.Tablica klawiatury:Klawiatura wyciągająca jest nie tylko wygodna w użyciu dla użytkowników, ale także może utrzymywać klawiaturę czystą w czasie nieużywanego, gdy nie jest używana.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()